جمعه 22 آذر 1398   10:01:34

1398/6/10 يكشنبهدر راستای اجرای طرح سیستم مکانیزه مدیریت پارک حاشیه‌ای؛
کیف پول الکترونیکی شهروندی شهرداری کرج راه اندازی می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در راستای اجرای طرح سیستم مکانیزه مدیریت پارک حاشیه ای، کیف پول الکترونیکی شهروندی شهرداری کرج نیز راه اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، جلسه بررسی اجرای طرح سیستم مکانیزه مدیریت پارک حاشیه‌ای و پرداخت الکترونیک در کلانشهر کرج با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کرج، رئیس سازمان حمل و نقل و بار مسافر و مدیرکل درآمد شهرداری در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

به گفته محمدرضا احمدی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در این نشست نحوه راه اندازی و اجرای کیف پول الکترونیکی به صورت جامع مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد تمامی خدمات شهری از جمله مدیریت پارک حاشیه‌ای، پرداخت هزینه تاکسی و اتوبوس از این طریق انجام شود.

احمدی نژاد در پایان یادآور شد: با ایجاد کیف پول الکترونیکی، سفرهای کاری که به منظور پرداخت یا ارائه خدمات شهری صورت می پذیرد نیز کاهش پیدا خواهد کرد.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 171447
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24119501 تعداد بازديد زيرپورتال: 265104 اين زيرپورتال امروز: 120 سایت در امروز: 11042 اين صفحه امروز: 55
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد