يكشنبه 18 خرداد 1399   12:31:59

1398/6/12 سه‌شنبه
14 سرعتکاه غیرضروری در کرج جمع‌آوری می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در راستای اجرای طرح آرامسازی معابر و ساماندهی سرعتکاه‌ها، 14 سرعتکاه غیر ضروری در کرج جمع آوری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اجرای طرح آرامسازی معابر و ساماندهی سرعتکاه‌ها، اظهار کرد: پیرو بازدید مشترک با عوامل پلیس راهور از خیابان شهید بهشتی لاین جنوب(غرب به شرق) حد فاصل خیابان انقلاب تا میدان شهدا و با توجه به خصوصیات ترافیکی، مشخصات عملکردی، فیزیکی و هندسی معابر و کاربری‌ها اطراف، اجرای طرح آرامسازی معابر و ساماندهی سرعتکاه‌ها مورد تصویب قرار گرفت.

احمدی نژاد افزود: در راستای اجرای طرح آرامسازی معابر و ساماندهی سرعتکاه‌ها، 14 سرعتکاه غیر ضروری در کرج جمع آوری می‌شود.

وی با بیان اینکه اقدامات مذکور پیرامون تسهیل در روند خدمت رسانی دستگاه امدادی و خدماتی نظیر اورژانس و آتشنشانی نیز انجام می شود، افزود: در برخی مواردجانمایی و نصب سرعتکاه ها بر اساس استاندارد نبوده‌ که درصدد هستیم این معضل را برطرف کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اینکه با همکاری پلیس راهور نسبت به جانمایی و نصب سرعتکاه‌های استاندارد اقدام خواهیم کرد، یادآور شد: ساماندهی و جمع آوری سرعتکاه‌های غیر ضروری با توجه به پیگیری‌های مکرر شهروندان انجام می پذیرد.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 210174
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30524938 تعداد بازديد زيرپورتال: 332057 اين زيرپورتال امروز: 236 سایت در امروز: 31054 اين صفحه امروز: 153
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد