جمعه 22 آذر 1398   09:52:35

1398/6/16 شنبهبه منظور افزایش ایمنی تردد دانش‌آموزان؛
با پیام‌های آموزشی در حوزه ترافیک به استقبال از مهر می‌رویم
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: در راستای اجرای طرح استقبال از مهر و در آستانه بازگشایی مدارس، پیام های آموزشی پیرامون توسعه ترویج فرهنگ صحیح ترافیک به شهروندان ارائه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس ارائه پیام‌های ترافیکی و مقررات راهنمایی و رانندگی  به منظور افزایش ایمنی تردد دانش آموزان الزامی است، اظهار کرد: سرفصل‌های آموزشی به منظور ارتقای فرهنگ صحیح ترافیک تهیه و تدوین شده است.

وی با بیان اینکه افزایش تردد وسایل نقلیه در روزهای نخست بازگشایی مدارس خطر بروز حوادث و سوانح رانندگی را شدت می بخشد، گفت: شهروندان می توانند با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز تصادفات درون شهری و برون شهری جلوگیری کنند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه آموزش در راستای توسعه و ترویج فرهنگ صحیح ترافیک نقش تاثیرگذاری را ایفا می کند، بیان کرد: بیش از 20 پیام ترافیکی با محتوای بازگشایی مدارس به منظور ارتقای فرهنگ صحیح ترافیکی تهیه شده تا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج  به صورت بروشور و بنر در معرض دید عموم قرار بگیرد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: از توان حداکثری خود به منظور ایجاد فضایی ایمن در معابر به منظور تسهیل در تردد و جابجایی دانش آموزان بهره خواهیم گرفتبيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 171446
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24119309 تعداد بازديد زيرپورتال: 265102 اين زيرپورتال امروز: 123 سایت در امروز: 10850 اين صفحه امروز: 54
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد