دوشنبه 12 خرداد 1399   18:01:15

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 30249744
  تعداد بازدید این صفحه: 255313
  در امروز: 29209

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/10/8 يكشنبهجهت تسریع در امور مراجعین صورت گرفت:
پاسخ استعلام دفاتر اسناد شهرسازی الکترونیکی می شود
رئیس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج: اجرای طرح الکترونیکی پاسخ استعلام دفاتر اسناد رسمی از ابتدا بهمن ماه امسال قابل اجرا است.

 

رضا بیات با بیان اینکه پاسخ استعلام دفاتر اسناد شهرسازی الکترونیکی می شود، گفت: بنا به دستور شهردار کرج این طرح از ابتدای بهمن ماه امسال اجرا می شود و از این پس تمامی پاسخ استعلام های دفاتر صرفا از طریق سامانه شهرداری و ارتباط وب سرویس با دفاتر اسناد رسمی امکان پذیر است.  

وی ادامه داد: اجرا شدن این طرح سرعت بخشی به امور ارباب رجوع، افزایش دقت، تثبیت و شفاف سازی مالکیت‌ها را به همراه دارد.

رئیس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج ادامه دادهمچنین در جلسه ای که با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد مقرر شد تمامی  اشکالات موجود در پاسخ استعلام دفاتر اسناد رسمی به صورت الکترونیکی در کوتاهترین زمان بررسی و رفع، و تمامی مراحل روند پاسخگویی از طریق پیامک به مالکین اعلام شود.

این مسئول در پایان در خصوص روند بررسی پرونده ها و زمانبدی صورت گرفته در خصوص پاسخ به استعلام دفاتر اسناد رسمی نیز گفت: در صورتی که پرونده ارجاع داده شده بدون نقص باشد می بایست پاسخ آن در مدت زمان ۲ الی ۱۰ روز کاری به دفاتر ارسال گردد.


كلمات كليدي : پاسخ استعلامات , دفاتر اسناد رسمی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 255313
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30249744 تعداد بازديد زيرپورتال: 293575 اين زيرپورتال امروز: 240 سایت در امروز: 29209 اين صفحه امروز: 136
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.