دوشنبه 12 خرداد 1399   18:58:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 30251500
  تعداد بازدید این صفحه: 255328
  در امروز: 30965

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/10/16 دوشنبهبه منظور معرفی نرم افزارهای اتوماسیون شهرسازی:
نشست مشترک شهرداری کرج و رشت برگزار شد
رئیس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج: جلسه معرفی نرم‌افزار اتوماسیون شهرسازی شهرداری کرج با حضور مسئولین و کارشناسان حوزه شهرسازی شهرداری کرج و رشت به‌ منظور توسعه این نرم‌افزار برگزار شد.

 

رضا بیات با بیان اینکه راه اندازی سیستم اتوماسیون شهرسازی، تحولی عظیم در سیستم پاسخگویی به مراجعه کنندگان ایجاد کرده است، گفت: شفاف سازی، اعتماد سازی، صرفه جویی در وقت مردم، کاهش ترافیک و مراجعات مردمی به شهرداری از اهداف اجرای راه اندازی نرم افزار اتوماسیون شهرسازی است.

وی اظهار داشت: اتوماسیون شهرسازی برطبق نیازهای اطلاعاتی هر ملک و با استفاده از فناوری‌های جدید سیستم‌های اطلاعاتی تشکیل شده است که تاثیر زیادی در کاهش بروکراسی اداری و تسریع در ارایه خدمات به شهروندان دارد.

این مسئول خاطر نشان کرد: از ابتدای بهمن ماه سال جاری تمامی استعلام دفاتر اسناد رسمی نیز به صورت اکترونیکی خواهد بود و این امرموجب کاهش ۷۰ درصدی مراجعه کنندگان به شهرداری خواهد شد.

ریس سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری کرج، نیز در این جلسه گفت: اجرای اتوماسیون شهرسازی مقدمه ای است برای اینکه شهرداری به سوی الکترونیکی شدن قدم بردارد.

محمود دهقان افزود: بخش عمده ای از خدمات شهرداری مربوط به مبادلات مالی است که سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان بازوی اجرایی شهرداری کرج در حوزه فناوری، با طراحی نرم افزار واسط، ارتباط لازم میان این سامانه ها با سامانه های مالی و بانک ها را برقرار کرده تا شهروندان قادر باشند مبادلات مالی خود با این مجموعه ها را با سرعت و سهولت بیشتر اجرایی کنند.


كلمات كليدي : نشست مشترک , شهرداری کرج و رشت

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 255328
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30251500 تعداد بازديد زيرپورتال: 293594 اين زيرپورتال امروز: 259 سایت در امروز: 30965 اين صفحه امروز: 151
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.