دوشنبه 12 خرداد 1399   17:00:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 30247804
  تعداد بازدید این صفحه: 255297
  در امروز: 27269

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/11/21 دوشنبهطی جلسه ای:
اقدامات شهرداری کرج در حوزه بازآفرینی شهری هماهنگ شد
جلسه هماهنگی برنامه اقدام مشترک پروژه ها و طرح‌های بازآفرینی شهری شهرداری کرج برگزار شد.

 

جلسه هماهنگی اقدامات شهرداری کرج درحوزه بازآفرینی با حضور معاونین، مدیران مناطق و روسای سازمان ها برگزار شد.

در این جلسه با توجه به تهیه طرح های مطالعاتی بازآفرینی محلات اخترآباد، حصارک بالا و تپه مرادآب مقرر گردید ظرف مدت ۴۸ ساعت پروژه های عمرانی و عملیاتی پیشنهادی محلات مذکور با هدف ساماندهی، توانمندسازی و تامین خدمات به انضمام متولیان اجرا و برآورد مالی توسط اداره کل طرح های توسعه شهری تهیه و به منظور پیش بینی در بودجه سال ۹۹ به مدیریت نظارت بر توسعه حریم شهری ارسال گردد.

همچنین سازمان عمران و بازآفرینی فضا های شهری شهرداری کرج مکلف شد ظرف مدت ۴۸ ساعت پروژه های عملیاتی پیشنهادی در محلات حصارک بالا، مصباح اخترآباد، اوقافی ها و حیدرآباد را به منظور پیش بینی اعتبارات مورد نیاز توط مناطق دربودجه سال ۹۹ ارائه نماید.

گفتنی است در این جلسه با توجه به قرارگیری عناصر تاریخی کاخ سلیمانیه، حمام تاریخی و مسجد اعظم در محله مصباح و در راستای احیای منطقه تاریخی شهر کرج و اتصال عناصر مذکور به امامزاده حسن و کاروانسرای شاه عباسی منطقه ۲ در بودجه سال ۹۹ ردیف اعتباری ویژه ای جهت ساماندهی، کفسازی و جداره سازی مسیر مذکور (حدفاصل کاخ سلیمانی تا حمام مصباح) انجام تملکات مربوطه پیش بینی نماید.

همچنین کلیه مناطق دهگانه، سازمان های مربوطه و معاونت فنی و عمرانی و سازمان فرهنگی اجتماعی موظف شدند ظرف مدت ۴۸ ساعت عنوان و مبلغ ردیف های اعتباری که در بودجه سال آینده جهت ساماندهی و توانمند سازی محلات هدف و بافت های ناکارآمد شهری همچنین دیگر موضوعاتی که در جلسه مطرح شده را پیش بینی و به معاونت شهرسازی و معماری ارسال نماید.  

كلمات كليدي : بازآفرینی شهری , شهرداری کرج , معاونت شهرسازی و معماری

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 255297
تعداد بازديد کنندگان سايت: 30247804 تعداد بازديد زيرپورتال: 293552 اين زيرپورتال امروز: 221 سایت در امروز: 27269 اين صفحه امروز: 120
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.