پنجشنبه 23 آبان 1398   22:53:26

1398/6/17 يكشنبه
شور حسینی را به شعور حسینی تبدیل کنیم
علیرضا رحیمی معاون شهردار کرج خبر از برپائی ایستگاه صلواتی فرهنگی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی داد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج،در خلال برگزاری اجتماع بزرگ عاشورائیان و همچنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی  سازمان فرهنگی  اقدام به برپائی ایستگاه های صلواتی فرهنگی  نموده است.

علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  در این خصوص گفت:  این ایستگاه ها به منظور  معرفی جلوه‌های زیبای قیام حسینی به عموم شهروندان  باهدف انتقال مفاهیم و پیام‌های ناب عاشورای حسینی به کودکان و نوجوانان برپا گردیده است . وی اظهار کرد  با توجه به اینکه  شعار ویژه برنامه‌های محرم و صفر امسال (محرم؛ ماه شور و شعور حسینی) انتخاب شده است تا بر اساس آن بتوانیم شور حسینی را به شعور حسینی تبدیل کنیم .

رحیمی افزود:به همین جهت مصمم هستیم  با ایجاد ایستگاه صلواتی فرهنگی به شهروندان گرامی  با محوریت انتقال مفاهیم و پیام‌های ناب عاشورای حسینی به نسل جوان خدمات خوبی را ارائه نمائیم.

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج اضافه کرد:خدمات ارائه شده  ایستگاه صلواتی فرهنگی شامل موارد ذیل می باشد.

🔸برگزاری کارگاه نقاشی کودکان با موضوع نهضت  عاشورا

🔸 مسابقات قرآنی کودکان با اهدای جوایز

🔸 نقل خوانی  وقایع عاشورا توسط کارشناس مذهبی

🔸اهدای نذر فرهنگی سیب

🔺تست فشار خون و ضربان رایگان

🔻تست اچ ای وی (HIV) رایگان 

🔺نذر  خون عزاداران

اهدای کسیه زباله و دستکش به عزاداران با هدف کمک به حفظ محیط زیست

برگزاری مسابقه نقاشی کودکان ویژه محیط زیست
 

 


كلمات كليدي : علیرضا رحیمی , اجتماع بزرگ عاشورائیان

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 219269
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23386427 تعداد بازديد زيرپورتال: 296676 اين زيرپورتال امروز: 1488 سایت در امروز: 34343 اين صفحه امروز: 1035
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.