پنجشنبه 14 آذر 1398   23:40:28

1398/8/18 شنبه
گام بزرگ در مسیر مهدویت
دوره های شناخت مهدویت در کرج برگزار می شود.


 

علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در حاشیه مراسم عید بیعت در روز نهم ربیع الاول، ضمن اشاره به اهمیت موضوع شناخت حضرت حجت(عج) و مسیر مهدویت، بر این امر مهم نیز اشاره نمود که برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف عالی نظام و همچنین رسیدن به آرمان های اسلامی باید با شناخت بیش از پیش الگوهای زندگی مهدوی، اقدامات تاثیرگذاری در شیوه زندگی خانواده ها و سطح جامعه انجام شود. عدالت محوری، زندگی مسالمت آمیز و برابر، وحدت و مقابله با فتنه ها از اساسی ترین نکاتی است که می بایست به آن دست پیدا کرد.
رحیمی افزود: در همین راستا سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با همکاری بنیاد مهدویت استان، دوره های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان(عج) در فرهنگسراهای شهر کرج برگزار می نماید. امیدواریم با همکاری کلیه مجموعه های ذیربط، با تشکیل این نشست ها و دوره های آموزشی به اهدافی مانند ایجاد شبکه های ارتباطی بین مردم و شهروندان محترم و گسترش فرهنگ مهدوی، تقویت شناخت خانواده ها بویژه نسل جوان و در سطح جامعه به عدالت محوری حقیقی دست پیدا کنیم.
لازم به ذکر است مراسم اجتماع بزرگ عید بیعت با حضرت حجت(عج)در روز نهم ربیع الاول(پنجشنبه 16آبان) با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  در آستان مقدس امامزاده محمد(ع)برگزار شد.

 


 

 

عکس مهدی علیمردانی
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 230439
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23882140 تعداد بازديد زيرپورتال: 311747 اين زيرپورتال امروز: 1041 سایت در امروز: 29957 اين صفحه امروز: 791
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.