دوشنبه 13 مرداد 1399   19:35:27

1398/8/18 شنبه
گام بزرگ در مسیر مهدویت
دوره های شناخت مهدویت در کرج برگزار می شود.


 

علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در حاشیه مراسم عید بیعت در روز نهم ربیع الاول، ضمن اشاره به اهمیت موضوع شناخت حضرت حجت(عج) و مسیر مهدویت، بر این امر مهم نیز اشاره نمود که برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گام برداشتن در مسیر تحقق اهداف عالی نظام و همچنین رسیدن به آرمان های اسلامی باید با شناخت بیش از پیش الگوهای زندگی مهدوی، اقدامات تاثیرگذاری در شیوه زندگی خانواده ها و سطح جامعه انجام شود. عدالت محوری، زندگی مسالمت آمیز و برابر، وحدت و مقابله با فتنه ها از اساسی ترین نکاتی است که می بایست به آن دست پیدا کرد.
رحیمی افزود: در همین راستا سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با همکاری بنیاد مهدویت استان، دوره های مسیر مهدویت با محوریت شناخت امام زمان(عج) در فرهنگسراهای شهر کرج برگزار می نماید. امیدواریم با همکاری کلیه مجموعه های ذیربط، با تشکیل این نشست ها و دوره های آموزشی به اهدافی مانند ایجاد شبکه های ارتباطی بین مردم و شهروندان محترم و گسترش فرهنگ مهدوی، تقویت شناخت خانواده ها بویژه نسل جوان و در سطح جامعه به عدالت محوری حقیقی دست پیدا کنیم.
لازم به ذکر است مراسم اجتماع بزرگ عید بیعت با حضرت حجت(عج)در روز نهم ربیع الاول(پنجشنبه 16آبان) با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  در آستان مقدس امامزاده محمد(ع)برگزار شد.

 


 

 

عکس مهدی علیمردانی
 نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 466261
تعداد بازديد کنندگان سايت: 33716549 تعداد بازديد زيرپورتال: 585361 اين زيرپورتال امروز: 1522 سایت در امروز: 47252 اين صفحه امروز: 1342
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.