دوشنبه 13 مرداد 1399   19:37:22

1398/8/23 پنجشنبه
پیوند مدیریت شهری و دانشگاه
علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از آمادگی سازمان برای تعامل مستقیم با دانشگاه ها جهت اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی نظیر شناخت آسیب های اجتماعی و امور جوانان و همچنین استارتاپ ها خبر داد.


 

به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، مجموعه این سازمان با حضور در جمع یک هزار نفری دانشجویان ورودی ۹۸ دانشگاه خوارزمی، نمایشگاهی از طرح های استارتاپ و موضوعات اجتماعی و سلامت راه اندازی نمود. به گفته علیرضا رحیمی معاون شهردار، دانشجویان با استقبال از موضوعات مطرح شده توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج به پرسش و پاسخ درباره طرح های اجتماعی و همچنین استارتاپ ها پرداخته و دیدگاه های مختلف خودشان را جهت تعامل بیشتر بین دانشگاه و مجموعه مدیریت شهری بیان نمودند.

رحیمی افزود: شهرداری کرج بویژه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی آمادگی خود را درخصوص هم افزایی و تعامل مستقیم با دانشگاه خوارزمی بعنوان یکی از دانشگاه های مطرح کشور و کلیه دانشگاه های استان اعلام داشته و از کلیه دانشجویان دعوت بعمل می آورد تا در طرح های اجتماعی، سلامت جامعه و استارتاپ ها مشارکت نمایند.

لازم بذکر است در حاشیه این نشست صمیمانه در دانشگاه خوارزمی، دکتر نبیونی رئیس انجمن نخبگان استان البرز و عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز از غرفه های سازمان فرهنگی بازدید و ضمن تقدیر از اقدامات این سازمان و مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: با پیوند بهتر مجموعه شهرداری و دستگاه های اجرایی و دانشگاه ها، بزودی شاهد استفاده نخبگان در طرح های عظیم شهری و بهره گیری از نسل جوان و آینده ساز کشور و نهایتاً دستیابی به اهداف عالی در سطح استان البرز خواهیم بود.
 


 

عکس سیداحمد زمانپور دهجنسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 466264
تعداد بازديد کنندگان سايت: 33716617 تعداد بازديد زيرپورتال: 585364 اين زيرپورتال امروز: 1525 سایت در امروز: 47320 اين صفحه امروز: 1345
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.