چهارشنبه 7 اسفند 1398   14:32:51

1398/10/14 شنبه
خانواده های معظم شهدا سرمایه نظام و حافظ ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی هستند
علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج طی پیامی، درگذشت بانوی مجاهد و والامقام، ام الشهدا شفیعی زاده را تسلیت گفت 

در ایران اسلامی، خانواده های معظم شهدا بخصوص مادران عزیز شهیدان با تقدیم سرمایه های معنوی خود و عهد الهی با پروردگار، موجب سربلندی نظام و حفظ ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی هستند. شهادت افتخاری بزرگ است اما بالاتر از آن نیّت، اراده و اعتقاد مادران و پدران شهیدان گرانقدر ایران اسلامی است که فرزندان، دلیر مردان و شیرزنان خویش را برای تمامیت ارضی کشور فدا کردند.

در این بُرهه از تاریخ حساس جهان، همه ما مدیون ایثارگری مادران شهدا هستیم و رشادت ها، صبر و استقامت ایشان هیچگاه فراموش نخواهد شد.

ام الشهداء حاجیه خانم محسنی مادر عظیم الشأن سه شهید، نمونه بارز از خودگذشتگی و بصیرت حقیقی بوده که پس از سال ها فراق از عزیزانش در آستانه ی شهادت بانوی دوعالم حضرت زهرا(س) بر سر سفره دخت رسول خدا مهمان شده و به فرزندان شهیدش پیوسته است. این بانوی جلیل القدر به مانند همه مادران شهدا، به تاسی از مکتب زینب کبری(س) سالیان سال به مجاهدت در شکیبایی و صلابت و سرافرازی در صبر پرداخت و به همین جهت ایمان معنوی و پیمودن صراط مستقیم نشان افتخاری است که تمامی خانواده های شهدا بر سینه دارند.

یاد و خاطره سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشته و ضمن تسلیت درگذشت مادر شهیدان شفیعی زاده، علو درجات برای کلیه مادران و پدران آسمانی که با بذل جان خود، عزت و اقتدار را برای کشور به ارمغان آوردند، از درگاه ایزد منان خواستارم.

علیرضا رحیمی

۱۴ دیماه ۱۳۹۸

۸ جمادی الاولی 1441


 

عکس سیداحمد زمانپور دهجبيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 289211
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26792806 تعداد بازديد زيرپورتال: 384656 اين زيرپورتال امروز: 495 سایت در امروز: 17212 اين صفحه امروز: 343
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.