يكشنبه 3 شهريور 1398   01:09:30

1398/4/20 پنجشنبهکرجیها همپای امت اسلامی؛
تجمع عظیم عفاف و حجاب در کرج برگزار شد/ ارائه خدمات فرهنگی به راهپیمایان
صبح امروز همشهریان کرجی و سفیران حجاب و حافظان حریم خانواده با حضور در میدان جمهوری در دفاع از آرمانهای امام و شهدا تجمع به پا کردند که در این میان سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج نیز با برپایی غرفه ای، به ارائه خدمات فرهنگی به شرکت کنندگان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج:  تجمع بزرگ حجاب و عفاف امروز پنجشنبه ۲۰ تیر با حضور اقشار مختلف مردم در سراسر شهرهای ایران از جمله کرج برگزار شد که هدف از برگزاری این تجمعات تعمیق گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و نمایش قدرت نرم انقلاب اسلامی است.

در این تجمع که با حضور زنان و دختران محجبه، دانش آموزان و دیگر اقشار برگزار شد، آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز، سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و سایر مسئولان استانی و شهری حضور داشتند.

در حاشیه این تجمع، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج همپای دیگر ارگانها اقدام به برپایی غرفه و ارائه خدمات و محصولات فرهنگی کرد که با استقبال مطلوب شرکت کنندگان روبرو شد.

در حاشیه این تجمع معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با اشاره بر لزوم ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه به خصوص جوانان اظهار داشت: تمام تلاش شهرداری و به نوبه خود سازمان فرهنگی، جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به موضوعاتی نظیر حجاب و عفاف و حفظ ارزشها و آرمانهای امام و شهدا است.

علیرضا رحیمی ادامه داد: با توجه به تبلیغات گسترده شبکه های غربی و دشمنان نظام اسلامی در مورد بی حجابی و بدحجابی که سعی در جذب جوانان این مرز و بوم به هنجارشکنی دارند، باید با انجام امور گسترده و بنیادین در این حوزه، تمام توطئه های آنان را خنثی کنیم.

وی یادآور شد: در این راستا تشکلهای مردم نهاد و نیروهای مردمی به دلیل قدرت نفوذ در لایه های مختلف مردمی، باید به کمک سازمانها و ارگانها بیایند و اقدامات لازم را انجام دهند.
 


عکس سیداحمد زمانپور دهجكلمات كليدي : تجمع عظیم عفاف و حجاب در کرج , خدمات فرهنگی به راهپیمایان جمع عظیم عفاف و حجاب

تعداد بازديد اين صفحه: 150110
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20596099 تعداد بازديد زيرپورتال: 213851 اين زيرپورتال امروز: 92 سایت در امروز: 1218 اين صفحه امروز: 37
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.