اخبار
1399/10/9 سه‌شنبه
گام اساسی در معرفی کرج بعنوان پایتخت قرآنی کشور
قاسمی وند رئیس اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی شهرداری کرج: پنجمین دوره مسابقات قرآنی محلات با صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، وحید قاسمی وند رئیس اداره امور قرآنی و مذهبی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در آیین افتتاحیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی محلات، ضمن اشاره به اهمیت معرفی کرج بعنوان پایتخت قرآنی کشور و همچنین گسترش فعالیت های قرآنی در سطح این کلانشهر گفت: مسابقات قرآنی محلات در سال ۹۹ بدلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل نخواهد بود و با برنامه ریزی صورت گرفته مقرر گردیده تا بصورت مجازی در سراسر کلانشهر کرج برگزار گردد. این رویداد بزرگ قرآنی همزمان با یوم الله نهم دی ماه و همچنین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی انجام خواهد شد.

این مسئول ابراز داشت: پنجمین دوره مسابقات قرآنی محلات در رشته های حفظ، قرائت و ترتیل و رده های سنی ۴ تا ۷ سال، ۸ تا ۱۱ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال، ۱۹ تا ۴۰ سال و ۴۰ سال به بالا، برای خواهران و برادران انجام می پذیرد.

قاسمی وند ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقات تا ۲۸ دیماه فرصت دارند تا جهت آشنایی با شرایط مسابقه و ثبت نام و همچنین ارسال فایل های تلاوت خود، به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج مراجعه نمایند.


لینک ثبت نام در پنجمین دوره مسابقات قرآنی محلات👇👇👇👇👇👇
https://sfe.karaj.ir/mosabeghemahalat5

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir