اخبار
1399/9/8 شنبه
دلگویه رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در پی شهادت دانشمند هسته ای دکتر محسن فخری زاده
عسگری قائم مقام شهردار و سرپرست سازمان: در انتقام شهادت سرباز وطن محسن فخری زاده، مشت محکم مان را با فریادی از جنس هِیهات مِنَّ الذِلَه بر سر ستمگران عالم می کوبیم.
بِسمِ الِله القاِصمِ الجَّبارینَ

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

با بغض می نویسم؛ با چشمانی اشکبار...
اشک چشم از غم شهادت سرباز دیگر وطن که در اقدامی بزدلانه چشم از دنیا فروبست و بغض عمیق و پر کینه از دشمنانی ترسو و رذل که کاری جز زدن خنجر از پشت به یاد نمی آورند.

دانشمند هسته ای فقید، محسن فخری زاده را شاید خیلی هامان تا لحظه شهادت نمی شناختیم اما این اوج عزت و شکوهی است که خداوند به سربازان خدوم و مجاهد راه خود می بخشد که در اوج گمنامی اینگونه به دلهای امت می نشینند.

با شهادت محسن فخری زاده دلهای ملت ایران اندوهگین شده و بار غم سنگین این اتفاق بر دوش مان سنگینی میکند اما به مصداق جمله گوهربار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، خمینی کبیر(ره) که فرمود: بُکشید مارا، ملت ما بیدار میشود، ما نیز با فریادی کوبنده نه از روی ترس بلکه از عمق غیرت و شرف و عزت، مشت محکم مان را بر سر دشمنان و خائنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کوبیم و اینگونه صدایمان را به گوش جهانیان می رسانیم که: هِیهات مِنَّ الذِّلَه. ما هیچگاه ذلت پذیر نخواهیم بود و با این اقدامات رذیلانه و پَست که مانند شُغالی ترسو سعی در شکست ایران دارید، نمی هراسیم و در مقابلتان مانند کوه های سترگ ایستاده ایم.
بی شک بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی، بار دیگر خون رگ های ایرانی های وطن دوست و انقلابی به جوش خواهد آمد و قطعا مثل همیشه فقط منتظر اشاره ای از رهبری معظم انقلاب خواهند بود تا پاسخی کوبنده و کمرشکن به عاملان این ترور و دشمنان قسم خورده این آب و خاک بدهند.

در پایان، شهادت سرباز جان برکف وطن، دانشمند بزرگ هسته ای، شهید دکتر محسن فخری زاده را به محضر قطب عالم امکان، حضرت حجت (عج) و رهبر دلسوز کشور حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و همچنین مردم مهربان ایران عزیز تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و آرزومندم و از خداوند متعال مسئلت دارم که هرچه زودتر مقدمات ظهور منجی عالم بشریت را فراهم و انتقامی سخت را از مستکبران جهان بویژه مسببان ترور دانشمندان و خادمان شریف کشورمان بستاند.

رزق اگر باشد شهادت، شام با تهران یکی است/
بی تفاوت ها فقط شرمنده تر خواهند شد/

علیرضا عسگری
قائم مقام شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج

۸ آذر ۱۳۹۹
۱۲ ربیع الثانی ۱۴۴۲

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir