اخبار
1399/10/21 یکشنبه
شروع طوفانی تیم فوتبال شهرداری کرج در اولین گام مسابقات لیگ دسته یک استان البرز
امیرنصیری سرپرست تیم فوتبال شهرداری کرج: تیم فوتبال شهرداری در اولین حضور در مسابقات لیگ یک استان البرز، با شکست شاهین کرج برای رقبای خود خط و نشان کشید.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، امیر نصیری سرپرست تیم فوتبال شهرداری کرج در حاشیه مسابقه فوتبال این تیم با شاهین کرج، ضمن اشاره به اولین حضور تیم فوتبال شهرداری کرج در مسابقات لیگ یک استان البرز گفت: تیم شهرداری کرج در رشته فوتبال برای اولین بار تشکیل شده و بعد گذراندن مراحل حقوقی لازم و اخذ مجوز، در لیگ یک فوتبال استان البرز حضور پیدا کرده است.

وی ادامه داد: تیم فوتبال شهرداری کرج که با حمایت شورای اسلامی شهر کرج، شهردار کرج و مجموعه مدیریت شهری پای به عرصه مسابقات گذاشته است، با ۸ تیم دیگر در سطح استان البرز در حال رقابت می باشد که در نهایت تیم های اول و دوم به مسابقات لیگ برتر استان راه خواهند یافت.

سرپرست تیم فوتبال شهرداری کرج افزود: این تیم در گام اول شروعی طوفانی داشت و توانست تیم خوب شاهین کرج را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست دهد تا در هفته دوم با روحیه ای مضاعف، به مصاف تیم پویا ایرانیان رود. 

لازم بذکر است سرمربی تیم شهرداری کرج، فرشاد فلاحت زاده خواهد بود و داود محبوب، امیر فلاحت زاده، فتح اله باقری و محراب بهروزی بعنوان مربی و همچنین علیرضا علوی با سمت مدیرعاملی در حال فعالیت می باشند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir