اخبار
1399/9/26 چهارشنبه
فراخوان مسابقه کتابخوانی دانایی و مانایی منتشر شد.
اوجانی، مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی: راه اندازی پویش شهروندی من کتاب می خوانم گامی مهم در افزایش سرانه مطالعه البرزی ها خواهد بود.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، اوجانی مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهتمام ویژه این سازمان جهت ترویج فرهنگ مطالعه گفت: با هدف تعمیق فرهنگ کتاب و کتابخوانی و در راستای ارتقاء سرانه مطالعه شهروندان، پویش "من کتاب می خوانم" در قالب مسابقه دانایی  و مانایی برگزار می گردد.
 
این مسئول ابراز داشت: مسابقه در قالب خلاصه نویسی و یک مرور کلی و چشم انداز گسترده از محتوای کتاب مورد مطالعه می باشد. بدین صورت که شرکت کنندگان و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، باید پس از مطالعه کتاب برداشت خود از آن و خلاصه مضمونی از کتاب را در ۱۰ خط و در قالب فایل متنی word همراه با عکس کتاب خوانده شده، به دبیرخانه مسابقه ارسال نمایند.

اوجانی افزود: علاقه مندان برای ثبت نام می توانند نتیجه مطالعه خود را به آدرس ایمیل  karajfarhangi@gmail.com ارسال نمایند.
 
مهلت ارسال نیز تا تاریخ ۲۵دی ماه خواهد بود. شایان ذکر است به ۱۲ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir