اخبار
1399/10/30 سه‌شنبه
فراخوان مسابقه طراحی پوستر و اینفوگرافیک روز هوای پاک منتشر شد
نوری مسئول آموزش شهروندی سازمان فرهنگی کرج: مسابقه طراحی پوستر و اینفوگرافیک روز هوای پاک، می تواند اقدام مهمی در جهت آشنایی و فرهنگ سازی نسل جوان و آینده ساز کشور، برای جلوگیری از آلودگی هوا باشد.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، هاجر نوری مسئول آموزش شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت ارائه راهکارهای اساسی جهت جلوگیری از آلودگی هوا، یکی از راه های تاثیرگذار در امر فرهنگ سازی برای دستیابی به هوای پاک و سالم را برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی اجتماعی دانست و گفت: با توجه به فرارسیدن هفته هوای پاک و در راستای اهداف آموزش شهروندی و همچنین با عنایت به شرایط خاص کشور بدلیل شیوع کرونا و حضور دانش آموزان و جوانان در منزل، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج اقدام به برگزاری مسابقه طراحی پوستر و اینفوگرافیک با محوریت حمل و نقل عمومی، نقش شهروندی، توسعه فضای سبز و نقش دستگاه شهرداری، نموده است.

وی ابراز داشت: دانش آموزان، دانشجویان و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، می توانند آثار خود را حداکثر تا ۲۹ بهمن ماه به آدرس مندرج در ذیل خبر ارسال نمایند. لازم بذکر است به نفرات برتر، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

مسئول آموزش شهروندی سازمان فرهنگی در پایان به شرایط و ذکر موارد مهم جهت شرکت در مسابقه پرداخت و افزود:
ذکر نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، میزان تحصیلات، رشته تحصیلی، کد ملی، شماره تماس و رشته ی انتخابی در مسابقه از موارد مهمی است که باید به همراه اثر، توسط شرکت کنندگان ذکر گردد.

آدرس ایمیل دریافت آثار:
sfv.ravabetomomi95@gmail.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج مراجعه نمایید. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir