شنبه 29 شهریور 1399   22:39:19

1399/5/18 شنبه
آسمان کرج؛ غرق در شور و شادی
جشن بزرگ شادپیمایی غدیر، با بدرقه نوعروسان علوی برگزار شد.


به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با راه اندازی کاروان شادپیمایی در سراسر شهر کرج برگزار شد.

در این جشن باشکوه که به صورت کاروان خودرویی از بلوار بلال و مقابل شهرداری کرج آغاز شد، شهروندان از سراسر شهر حضور داشته و در شرایط شیوع کروناویروس با رعایت پروتکل های بهداشتی به جشن و سرور پرداختند.
حرکت این کاروان از بلوار بلال آغاز شد و در جای جای شهر، با پخش سرودهای مذهبی در مدح امیرالمومنین(ع) شور و نشاط را به عموم مردم تقدیم کرد. 

این مراسم میزبان نوعروسان و دامادهایی بود که به دلیل وجود بیماری کرونا در شهر، مراسم جشنی را برگزار نکرده بودند و با حضور در این جشن خیابانی تا خانه بخت بدرقه شدند.  

جشن شادپیمایی غدیر که با حضور پرشور مردم برگزار شد، بعد از قریب به سه ساعت به مقصد نهایی در کوه نورالشهداء رسید و ذاکرین اهل بیت به مدیحه سرایی و اجرای سرود پرداختند و در پایان نیز لوح سپاس و هدیه به ۱۰ زوج منتخب از طرف مجموعه مدیریت شهری تقدیم شد.


عکس سیداحمد زمانپور دهج


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 514231
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35529183 تعداد بازديد زيرپورتال: 637924 اين زيرپورتال امروز: 1006 سایت در امروز: 38910 اين صفحه امروز: 795
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.