جمعه 14 آذر 1399   11:59:59
1397/1/22 چهارشنبه

1399/8/4 یکشنبه
نفر اول رنکینگ کشور در ترکیب تیم لیگ برتری تنیس روی میز شهرداری کرج
سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج از مشخص شدن نفرات نهایی این تیم، بویژه حمیدرضا طاهرخانی جهت حضور در فصل جدید لیگ برتر تنیس روی میز خبرداد.


به گزارش ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ،
امیر بخشی اظهار کرد: پس از رایزنی  ومذاکرات مختلف در نهایت نفرات تیم شهرداری کرج برای حضور در لیگ برتر مشخص شد و قرارداد این بازیکنان نیز امضا شد.

وی افزود: در فصل جدید موفق شدیم حمیدرضا طاهرخانی نفر اول رنکینگ کشور را جذب کنیم تا با قدرت بیشتری در مسابقات پیش رو حاضر شویم.

بخشی به دیگر نفرات تیم اشاره کرد و گفت: مهرداد دهستانی، مهدی معدن کن، سعید احمدیان، محمد موسوی، امیر حسین رزاق نیا،امیر میرالماسی وعلی خطیری به عنوان بازیکن و امید بخشی ومنوچهر صفایی به عنوان مربی و عمران احمدی در کسوت سرپرست تیم و علی علوی بعنوان مدیر تیم را همراهی خواهند کرد.

وی عنوان داشت: البته با کناره گیری تیم پتروشیمی و حضور بازیکنان باکیفیت در تیم های مختلف، امسال شاهد رقابت سختی خواهیم بود و اکثر تیم های حاضر می توانند برای روی سکو رفتن مدعی باشند. اما ماهم با حضور بازیکنان جوان و با انگیزه تمام توان خود را به کار خواهیم برد تا پاسخ مناسبی برای انتظارات همشهریان محترم و مجموعه مدیریت شهری داشته باشیم.

همچنین در حاشیه این گفتگو نیز علی علوی مدیر تیم تنیس روی میز شهرداری کرج گفت: لیگ برتر قرار است اواخر آبان ماه آغاز شود و تلاش می کنیم تیمی آماده را راهی این مسابقات کنیم. از این رو تمرینات تیم در اسرع وقت و همین هفته ی جاری برگزار خواهد شد.نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 576265
تعداد بازديد کنندگان سايت: 38223851 تعداد بازديد زيرپورتال: 671755 اين زيرپورتال امروز: 453 سایت در امروز: 13218 اين صفحه امروز: 313
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.