چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   06:19:20
1397/1/22 چهارشنبه

1399/11/29 چهارشنبه
طنین ملکوتی اذان در سراسر کشور
قاسمی وند رئیس اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی شهرداری کرج: مسابقات اذان ویژه برادران به صورت مجازی و برای تمام ایران برگزار می گردد.

به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، وحید قاسمی وند رئیس اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت جایگاه اذان در اسلام و مقام و جایگاه موذن در بین مسلمانان گفت: اذان بعنوان ندای آزادی و نسیم حیات بخش استقلال و عظمت مسلمانان، از جایگاه ویژه ای برخوردار است. لذا پرداختن به این موضوع مهم از تکالیف دستگاه های اجرایی و ارگان های قرآنی و مذهبی است. 

قاسمی وند ابراز داشت: در همین راستا مسابقات اذان به صورت مجازی برای تمام ایرانیان (فقط برادران) برگزار می شود. این مسابقات در ۴ رده سنی زیر ده سال (۹ سال تمام)، ۱۰ تا ۱۶ سال (۱۶ سال تمام)، ۱۷ تا ۳۹ سال (۳۹ سال تمام) و ۴۰ سال به بالا برپا خواهد شد. بدین صورت که موذنین محترم می توانند بعد از قرائت اذان و ضبط آن با گوشی موبایل به صورت صوتی، با ذکر مشخصات فردی و شماره تلفن، اطلاعات کامل را از طریق فضای مجازی به شماره ۰۹۳۳۸۰۹۰۱۳۷ ارسال نمایند.

این مسئول به بخش ویژه این مسابقه نیز اشاره کرد و افزود: در راستای ترویج اذان گویی در بین افراد جامعه، علاقه مندان می توانند در وقت شرعی و در فضای باز اذان را قرائت و فیلم آن را به شماره اعلامی ارسال نمایند. 

لازم بذکر است در پایان به قید قرعه جوایز ارزنده ای، به برگزیدگان اهدا خواهد شد. 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 654637
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41928181 تعداد بازديد زيرپورتال: 774421 اين زيرپورتال امروز: 274 سایت در امروز: 9818 اين صفحه امروز: 132
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.