چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400   07:02:08
1397/1/22 چهارشنبه

1400/1/17 سه‌شنبه
گامی اثربخش در افزایش سرانه کتاب خوانی در شهر کرج
طرح عضویت رایگان کتابخانه های سازمان فرهنگی شهرداری کرج، به مناسبت روز فرهنگی کرج راه اندازی می شود.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، اوجانی مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت بهبود و افزایش سرانه مطالعه در جامعه، به اهتمام ویژه سازمان فرهنگی شهرداری کرج درخصوص این موضوع نیز پرداخت و گفت: مجموعه مدیریت شهری در سال گذشته با اقدامات گوناگون مانند، طرح نذر کتاب، جلسات متعدد با نهادکتابخانه های استان البرز، اجرای مسابقات گوناگون با موضوع کتابخوانی، بهسازی کتابخانه ها، ثبت سیستمی و الکترونیکی کتاب های کتابخانه ها و .... سعی بر آن داشته تا گام های اساسی در زمینه بهبود کتابخوانی بردارد.

این مسئول ابراز داشت: در سال ۱۴۰۰ نیز هدف سازمان فرهنگی، تلاش و اهتمام ویژه در امر کتاب و کتابخوانی خواهد بود. از این رو در اولین گام در سال جدید، اقدام به راه اندازی طرح ویژه عضویت رایگان به مناسبت روز فرهنگی کرج نموده است.
در این طرح فرهنگی شهروندان گرامی و علاقه مندان به کتاب می توانند با مراجعه به یکی از کتابخانه های ملااحمد نراقی، بوعلی، مالک اشتر و امام علی(ع)، در این مراکز به صورت رایگان ثبت نام نموده و با عضویت در کتابخانه های تحت پوشش سازمان از خدمات آنها بهره مند گردند. 

اوجانی در پایان افزود: این طرح به مناسبت روز فرهنگی کرج، از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ فروردین در خدمت عموم مردم فهیم و با فرهنگ شهر کرج خواهد بود. شهروندان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج مراجعه نمایند. 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 671693
تعداد بازديد کنندگان سايت: 42784077 تعداد بازديد زيرپورتال: 793526 اين زيرپورتال امروز: 227 سایت در امروز: 6840 اين صفحه امروز: 127
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.