شنبه 29 شهریور 1399   23:12:35

1399/5/18 شنبه
آسمان کرج؛ غرق در شور و شادی
جشن بزرگ شادپیمایی غدیر، با بدرقه نوعروسان علوی برگزار شد.


به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با راه اندازی کاروان شادپیمایی در سراسر شهر کرج برگزار شد.

در این جشن باشکوه که به صورت کاروان خودرویی از بلوار بلال و مقابل شهرداری کرج آغاز شد، شهروندان از سراسر شهر حضور داشته و در شرایط شیوع کروناویروس با رعایت پروتکل های بهداشتی به جشن و سرور پرداختند.
حرکت این کاروان از بلوار بلال آغاز شد و در جای جای شهر، با پخش سرودهای مذهبی در مدح امیرالمومنین(ع) شور و نشاط را به عموم مردم تقدیم کرد. 

این مراسم میزبان نوعروسان و دامادهایی بود که به دلیل وجود بیماری کرونا در شهر، مراسم جشنی را برگزار نکرده بودند و با حضور در این جشن خیابانی تا خانه بخت بدرقه شدند.  

جشن شادپیمایی غدیر که با حضور پرشور مردم برگزار شد، بعد از قریب به سه ساعت به مقصد نهایی در کوه نورالشهداء رسید و ذاکرین اهل بیت به مدیحه سرایی و اجرای سرود پرداختند و در پایان نیز لوح سپاس و هدیه به ۱۰ زوج منتخب از طرف مجموعه مدیریت شهری تقدیم شد.


عکس سیداحمد زمانپور دهج


تعداد بازديد اين صفحه: 514256
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35529998 تعداد بازديد زيرپورتال: 637955 اين زيرپورتال امروز: 1036 سایت در امروز: 39725 اين صفحه امروز: 820
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.