جمعه 14 آذر 1399   12:03:20
1397/1/22 چهارشنبه

1399/8/3 شنبه
کرج، مهد پرورش استعدادهای قرآنی
وحید قاسمی وند از برگزاری دومین دوره مسابقات تلاوت های مجلسی استان البرز خبر داد.به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل وحید قاسمی وند رئیس اداره امور قرآنی و مذهبی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در حاشیه جلسه هماهنگی مسابقات تلاوت های مجلسی کشور، ضمن اشاره به اهمیت این مسابقات که در مرحله استانی به میزبانی کرج نیز برگزار می شود گفت: مسابقات تلاوت های مجلسی برای دومین بار در استان البرز و پانزدهمین بار در کشور با حضور قاریان مستعد استانی برگزار میگردد. 

قاسمی وند افزود: این مسابقات بزرگ و باشکوه به این شیوه برگزار میگردد که در مرحله اول، شرکت کنندگان بصورت غیرحضوری فایل صوتی خود را به کمیته ارزیابی ارسال مینمایند. در این مرحله آثار داوری شده و بنابر تصمیم کمیته داوران تعدادی از شرکت کنندگان به مرحله حضوری راه پیدا میکنند. که در این مرحله با نشر تلاوت ها در صدا و سیما و شبکه های مجازی، عموم مردم با رای گیری قاریان برتر را انتخاب می نمایند. 

رئیس اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی ابراز داشت: در این جلسه مقرر شد مسابقات در دو رده سنی زیر ۱۷سال و بالای ۱۷سال ویژه آقایان و رده بالای ۱۷سال ویژه خواهران برگزار گردد. همچنین قابل ذکر می باشد مسابقات برادران روز جمعه ۱۶آبان در مصلی برگزار خواهد شد و پس ازضبط و تولید، برنامه روی آنتن شبکه البرز خواهد رفت واز طریق شبکه البرز رای گیری از شهروندان جهت انتخاب بهترین قاری سال۹۹ استان البرز انجام می گردد. ضمنا مسابقه خواهران در۲۲ آبان برگزار خواهد شد. در نهایت قاری برتر در دو رده برادران و یک رده خواهران جهت شرکت در مسابقات کشوری تلاوت های مجلسی معرفی خواهند شد که بلافاصله بعد از مرحله ی استانی، در مسابقات کشوری شرکت داده می شوند.
قاسمی وند در پایان گفت: حضور قاریان و استعدادهای خوب استان البرز در این مسابقات، میتواند در تعلیم و پرورش هرچه بهتر قرآن آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد و در آخر کرج را بعنوان مهد پرورش استعدادهای قرآنی در کشور معرفی نماید.


 


تعداد بازديد اين صفحه: 576267
تعداد بازديد کنندگان سايت: 38223930 تعداد بازديد زيرپورتال: 671757 اين زيرپورتال امروز: 455 سایت در امروز: 13297 اين صفحه امروز: 315
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.