چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   07:07:59
1397/1/22 چهارشنبه

1399/11/22 چهارشنبه
امروز بشارتی شیرین از دل انقلاب اسلامی ایران برای آزادی و استقلال مردم مستضعف و ستم کشیده عالم به گوش می‌رسد
محمد جواد کاظمینی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، طی پیامی ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

بسم رب الفجر

۲۲ بهمن ماه در طول زندگی و برای نسلهای آینده باید سرمشق همه قرارگیرد. حضرت امام خمینی (ره). 
پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سرآغاز حکومت الله بر جهان و برچیده شدن دستگاه ستمگری مستکبران و طاغوتیان، سرآغاز بیداری مستضعفان و برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامی است. این پیروزی نماد غلبه اراده و قیام خونین مردم ایران در برابر بیگانگان به خصوص آمریکای جنایت کار، رژیم منحوس صهیونیستی و کاخ های پر زر و زیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران و خائنین بود. در آن زمان همه مردم دل به دریای آزادی کشور داده و استقلال را با حس آسمانی شدن در پرنده ها، تجربه کردند.

حال بعد از گذشت ۴۲سال از عمر پربرکت انقلاب، فرزندان این مرز و بوم نقش های شگرفی بر تابلوی پیشرفت و شکوفایی کشورمان زده اند. امروز بشارتی شیرین از دل انقلاب اسلامی ایران برای آزادی و استقلال مردم مستضعف و ستم کشیده عالم به گوش می‌رسد. صدای عدالت خواهان، لرزه بر تن سلطه‌گران جهان انداخته است؛ چرا که آرمان های مقدس، عمیق و عظیم انقلاب، یعنی استقلال، آزادی، معنویت، عدالت، اخلاق، عزت و عقلانیت بر نهاد و فطرت همه انسانهای آزاده نشسته است. به امید پیروزی کامل حق بر باطل، در سایه پرچم جهانی انقلاب حضرت مهدی ارواحنا فداه، ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن را گرامی می داریم.

محمد جواد کاظمینی
معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
۲۷ جمادی الثانی ۱۴۲۲


تعداد بازديد اين صفحه: 654734
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41929704 تعداد بازديد زيرپورتال: 774569 اين زيرپورتال امروز: 412 سایت در امروز: 11341 اين صفحه امروز: 229
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.