چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   06:33:40
1397/1/22 چهارشنبه

1399/11/27 دوشنبه
اولین قدم در مسیر فرهنگی، در دیدار از خانواده اولین شهید مدافع حرم کرج
کاظمینی در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان: یاد و نام شهدا زینت بخش و پیشبرنده ی اقدامات فرهنگی شهر خواهد بود.به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، محمدجواد کاظمینی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در آغاز فعالیت خود در سازمان، با کسب رخصت از خانواده محترم و معزز شهدا، بویژه شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان، پای به عرصه فعالیت های فرهنگی گذاشت. در این دیدار صمیمانه پدر شهید والامقام کمالی دهقان که در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز فعال است، به بیان نکات کلیدی این عرصه مهم پرداخت و گفت: سپردن امور اجرایی به جوانان عزیز کشور امر نیکویی است که می تواند به پیشبرد اهداف کمک شایانی داشته باشد و بعنوان خانواده شهید خوشنود هستیم که در شهر کرج جوان های انقلابی پای به میدان گذاشته و در حال تلاش برای مردم و شهروندان گرامی هستند.

کاظمینی نیز ابراز داشت: اینکه اولین قدم ما در عرصه فرهنگی، در دیدار با خانواده محترم شهید عزیزمان کربلایی محسن کمالی دهقان است را قطعا به فال نیک گرفته و در این میدان خطیر که به فرموده رهبری، عرصه مبارزه با تهاجم فرهنگی اجتماعی است از نگاه شهیدان مدد می جوییم و به برکت خون شهدا سربازی می کنیم. خدمت خطیر فرهنگی بسیار ارزشمند است و امیدواریم به برکت حضور و سایه ی پدران عزیز و مادران مهربان شهدا بتوانیم خادم صدیق باشیم. 

در پایان این دیدار صمیمانه نیز قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب به کاظمینی سپرده شد و رئیس سازمان فرهنگی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم رسماً فعالیت خود را آغاز و سپس پدر بزرگوار شهید کمالی دهقان انگشتر خود را به نشانه سپاس و یادگار به محمدجواد کاظمینی اهدا نمود.

 


تعداد بازديد اين صفحه: 654645
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41928467 تعداد بازديد زيرپورتال: 774437 اين زيرپورتال امروز: 285 سایت در امروز: 10104 اين صفحه امروز: 140
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.