چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   07:02:03
1397/1/22 چهارشنبه

1399/11/29 چهارشنبه
اهتمام ویژه سازمان فرهنگی در جهت افزایش سرانه ورزشی و سلامتی شهروندان
کاظمینی معاون شهردار کرج: با ساخت و بازسازی اماکن و زمین های ورزشی، گامی مهم در افزایش سرانه ورزشی برداشته خواهد شد.
به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، محمد جواد کاظمینی معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج در حاشیه بازدید از زمین های ورزشی تحت نظارت سازمان، ضمن با ارزش دانستن امر ورزش و سلامتی در جامعه، به تلاش ویژه ی مجموعه مدیریت شهری در امور ورزشی پرداخت و گفت:  ساخت، بازسازی و احیای اماکن و زمین های ورزشی در شهر کرج می تواند کمک شایانی به افزایش سرانه ورزشی و همچنین سلامتی شهروندان نماید و از طرفی با در اختیار قرار دادن این فضاها به عموم مردم، سهم ویژه ای در ایجاد شور و نشاط اجتماعی خواهیم داشت. 

این مسئول ابراز داشت: بازدیدهای میدانی از تمامی مراکز تحت نظارت سازمان، بخصوص اماکن ورزشی بصورت مستمر ادامه خواهد داشت تا با پیگیری های متعدد و تسریع در امور، بتوان هرچه زودتر این مراکز ورزشی را در اختیار مردم قرار دهیم. بعنوان مثال زمین چمن محله شیخ سعدی (نوروز آباد) به سرعت در حال احداث بوده و در بخش دیگری از این منطقه سالن ورزشی شهید فخری زاده به مرحله بهره برداری رسیده است. 

معاون شهردار افزود: در حال حاضر علاوه بر اینکه ۲۸ مرکز ورزشی آماده خدمت رسانی به مردم می باشد، مجموعه شهرداری کرج و در ذیل آن سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با انگیزه ی وافر، تمام تلاش خود را بکار خواهد برد تا قدم های مثبتی در راستای سلامت، شادی و نشاط مردم مهربان کرج برداشته و امکانات مختلف فرهنگی ورزشی را تقدیم همشهریان گرامی نماید.
لازم بذکر است در این بازدید علی علوی رئیس اداره تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی نیز حضور داشته و روند بازسازی و بهسازی سالن ورزشی دلاوران محله دولت آباد، زمین چمن شیخ کلینی اکبرآباد، زمین چمن حصارک، زمین چمن اسلام آباد و نوروز آباد مورد بررسی قرار گرفت.
 


تعداد بازديد اين صفحه: 654730
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41929574 تعداد بازديد زيرپورتال: 774559 اين زيرپورتال امروز: 402 سایت در امروز: 11211 اين صفحه امروز: 225
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.