چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   05:17:47
1397/1/22 چهارشنبه

1399/12/11 دوشنبه
یاد و خاطره شهدا؛ در تمام روزهای سال بر قلب هایمان ثاری و جاری است
عباس زارع عضو و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج و کاظمینی معاون شهردار در بیت معظم دو شهید انقلاب اسلامی حضور یافت.به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، به جهت اهمیت یاد و خاطره شهدا و مستمر قرار دادن بازدید از خانواده محترم و معزز شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، عباس زارع عضو و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج و محمدجواد کاظمینی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهردای کرج از دو خانواده معزز شهید دیدار و با آنها گفتگو کردند.

در اولین دیدار و در خدمت مادر محترم شهید خسرو سلیمانی عباس زارع عضو شورای اسلامی شهر کرج به لزوم اهمیت بیشتر به شهیدان والامقام انقلاب پرداخت و گفت: ضمن پاسداشت خون شهیدان والامقام می بایست اهتمام ویژه ای درخصوص شهدا و خانواده های با ارزش و گرانقدر آنها بویژه مادران و پدران شان صورت پذیرد و با توجه به همین امر کمیته نامگذاری معابر شهری برنامه ریزی لازم جهت نامگذاری خیابان ها و معابر شهری به نام شهدا را در دستور کار قرار داده است تا نقش و سهم کوچکی در زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا ایفا نماید. به سبب همین هدف، تصمیم بر آن شد تا خیابان منتهی به منزل مادر گرامی شهید خسرو سلیمانی نیز به نام این شهید جلیل القدر تغییر کرده و هدیه ای باشد از طرف کمیته نامگذاری معابر شورای اسلامی شهر کرج به خانواده این شهید عزیز. 

در دیدار دوم نیز کاظمینی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و زارع عضو شورای اسلامی شهر در بیت شهید علی نوری مقدم نیز حضور یافته و با خانواده و مادر محترم این شهید والامقام دیدار و گفتگو کردند. 

لازم بذکر است این دیدارها با حضور مسئولین ایثاگری سازمان فرهنگی و رئیس بنیاد شهید البرز و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام شد.
 


تعداد بازديد اين صفحه: 654585
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41926736 تعداد بازديد زيرپورتال: 774334 اين زيرپورتال امروز: 201 سایت در امروز: 8373 اين صفحه امروز: 80
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.