چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   05:54:04
1397/1/22 چهارشنبه

1399/10/22 دوشنبه
ارتقای بهره وری در اوقات فراغت البرزی ها، با کلاس های زمستانه هنری و سرگرمی
ساسانی مسئول امور فرهنگسراهای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج: فراخوان ثبت نام کلاس های هنری، فنی و سرگرمی ترم زمستانه در فرهنگسراهای منتخب منتشر شد.

به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، ندا ساسانی مسئول امور فرهنگسراهای معاونت فرهنگی سازمان با اشاره به اهمیت ارتقای بهره وری در اوقات فراغت شهروندان و استفاده صحیح از آن و همچنین رسالت سازمان فرهنگی شهرداری کرج مبنی بر آموزش شهروندی گفت: کلاس های ترم زمستانه در رشته های هنری، فنی و سرگرمی در حال ثبت نام بوده و بزودی دایر خواهد شد. 
این کلاس ها در فرهنگسراهای منتخب سازمان برپا می گردد و علاقه مندان می توانند با توجه به محل سکونت خود، نزدیکترین فرهنگسرا را انتخاب و از کلاس های متنوع بهره مند گردند.

این مسئول ادامه داد: هدف اصلی این رویداد فعال سازی و افزایش سطح کیفی خدمات فرهنگسراها بوده تا با پویایی آنها، شهروندان گرامی نیز از تمامی پتانسل های موجود در مراکز سازمان فرهنگی شهرداری کرج استفاده نمایند.

ساسانی افزود: سرگرمی، خلاقیت، بازی های روز، نقاشی، موسیقی، تریکوبافی و رشته های متنوع از جمله دوره های آموزشی کلاس های زمستانه خواهد بود. علاقه مندان به شرکت در این دوره ها به سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و در سمت چپ پورتال، به قسمت ثبت نام کلاس های زمستانه مراجعه نمایند


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 139
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41927555 تعداد بازديد زيرپورتال: 774386 اين زيرپورتال امروز: 243 سایت در امروز: 9192 اين صفحه امروز: 4
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.