چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400   06:36:47
1397/1/22 چهارشنبه

1399/8/28 چهارشنبه
تقدیر از برگزار کنندگان دوره های کتابداری سازمان فرهنگی
اوجانی مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی: دوره های آموزشی علم اطلاعات و دانش شناسی جهت تقویت امر کتابداری برگزار شد.به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل، اوجانی مسئول امور کتابخانه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و کارشناس آموزشی این سازمان، ضمن اشاره به اهمیت کتاب، کتابخوانی و امر مهم کتابداری در وضعیت کنونی جامعه، به تاثیر برگزاری دوره های آموزشی برای ترویج کتاب پرداخت و گفت: در امر کتاب و کتابخوانی و همچنین در بهبود امور کتابخانه ها، کتابداری یکی از ارکان اصلی و تاثیرگذار می باشد که میتواند نقش اساسی در ترویج مطالعه در بین عموم مردم داشته باشد.

اوجانی افزود: با توجه به همین امر، هماهنگی های لازم با اداره کل آموزش شهرداری کرج و اداره کل نوسازی و تحول اداری درخصوص برگزاری دوره های آموزشی "علم اطلاعات و دانش شناسی" انجام شد. همچنین با عنایت به اینکه سازمان فرهنگی دارای ۴ کتابخانه می باشد، این دوره ها جهت آموزش تخصصی کتابداری برای پرسنل منتخب این سازمان به صورت مجازی و به مدت ۲ ماه برگزار گردید که آیین پایانی دوره با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در دو کتابخانه شهیدان نصیری و ملا احمد نراقی انجام شد.

این مسئول در پایان گفت: امیدواریم با همکاری کلیه دستگاه های مسئول در امر کتاب و کتابخوانی، گام های اساسی و مهم تری در جهت آموزش نیروهای تخصصی در کتابخانه ها و در نهایت کمک به افزایش سرانه مطالعه شهروندان محترم برداشته شود.

لازم بذکر است در پایان این دوره، قاسمی مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری کرج، از زحمات و تلاش های خانم دکتر وشنوه مدرس دوره آموزشی و خانم اوجانی مسئول امور کتابخانه ها و کارشناس آموزش سازمان فرهنگی تجلیل و تقدیر نمود.
 


نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 281
تعداد بازديد کنندگان سايت: 41928543 تعداد بازديد زيرپورتال: 774440 اين زيرپورتال امروز: 288 سایت در امروز: 10180 اين صفحه امروز: 5
1395/5/30 شنبه
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.